Yönetilen Tümleşik İletişim Hizmetleri, diğerlerinden daha fazla şirkete IP telefonu sağlayan, endüstride kanıtlanmış, güvenli IP çözümlerinden oluşan kapsamlı bir pakettir. Çözümler, iletişimi kolaylaştıran veri, ses, video ve mobilite ürünlerini içerir.

FAYDALAR:
Gelişmiş teknolojileri daha az risk ve daha düşük maliyetle dağıtmada şirketinize yardımcı olmak için tasarlanmıştır
Ölçekten bağımsız olarak her türlü işletme için tasarlanmış kapsamlı yetenekler sunun
İletişimleri iş süreçleriyle yakından entegre edin
Cihazlar yerine insanları bağlama
İletişimin alıcılara en etkili ortam aracılığıyla mümkün olan en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaya yardımcı olarak iletişim durumu ve tercih bilgilerini sunun
ÇÖZÜMLERİMİZ:
Bu hizmet aracılığıyla, iş ortamı için birleşik ses, video, veri ve mobilite iletişimi sağlıyoruz. İletişim cihazlarını (PC’ler, telefonlar) ve uygulamaları (video konferans, takvim) her zaman, her yerden erişilebilmeleri için bağlarız ve başka tür uygulamaların eklenebilmesi için açık arayüzleri destekleriz. Bu hizmetin tüm yönleri çeşitli yazılımlar tarafından desteklenmektedir ve tutarlı deneyim ve güvenlik yetenekleri sağlayan yüksek kaliteli hizmet sağlar.

Dijital santral hizmetimiz aracılığıyla, sahip olmaya, yönetmeye veya bakımını yapmaya gerek duymadan birleşik IP iletişim ağının avantajlarından yararlanırsınız. Herhangi bir ek maliyet olmadan gelir elde etmek için ağ altyapınızı kullanmanın yeni bir yolunu sunuyoruz. Hizmetimiz ayrıca kapsamlı IP telefon özelliklerini de destekler. Size benzersiz bir arama planı, bir dizi telefon numarası, sesli posta ve zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olan diğer kaynakları sağlayarak şirketinizi yönetmeye konsantre olmanızı sağlayarak bilgi teknolojisiyle ilgilenmemize izin veriyoruz.

IP SANTRAL HİZMETLERİ
Dijital santral hizmetimiz, size çok sayıda dağıtılmış siteyi destekleyebilen IP tabanlı, merkezi bir altyapı sağlar. Eksiksiz bir kişi yönetimi hizmetleri paketi sunuyoruz, size ortamınız için yönetimsel kontrol seçenekleri sunuyoruz ve ayrıca entegre Web işbirliği araçları, CTI ekran açılır pencereleri ve diğer birçok özellik için seçenekler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen iletişim formumuzu doldurunuz