Ağ hizmetleri için hedefimiz, Bilgi Teknolojisi (BT) ağınıza, sorunsuz çalışacağı konusunda size gönül rahatlığı sağlamak için ihtiyaçlara gereken dikkati vermektir.

BTHizmeti , tüm bilgi teknolojilerine sahip olduğunuzdan emin olmak için çalışan proaktif bir şirkettir. Müşterilerimizi ve onların ağlarından neye ihtiyaç duyduklarını bilerek sorunları önceden tahmin etmek için çalışırız. Sistemlerimizle birlikte, BT ağınızı 7/24/365 izleyebilir ve destekleyebilir, sorunların oluşmasını önleyebilir ve oluşursa bunları hızla çözebiliriz.

Analiz / Hedefler
BTHizmeti’nin özel yazılım araçları, BT ağınızı analiz edebilir ve onun güçlü ve zayıf yönlerini bulabilir; bu, karşılaştırma ölçütleri oluşturmamıza, risklere erişmemize ve hemen ilgilenilmesi gerekenleri düzeltmemize olanak tanır. Eldeki bu bilgilerle, mevcut ihtiyaçlarınıza ve kaynaklarınıza dayalı olarak sizinle birlikte proaktif kısa vadeli ve uzun vadeli BT Ağı planları geliştirebiliriz.

24/7/365 İzleme
Sunucular, yönlendiriciler, anahtarlar, güvenlik duvarları, yedeklemeler, iletişim hatları ve daha fazlası dahil olmak üzere BT ağındaki tüm önemli bileşenler 7/24/365 izlenecektir. Herhangi bir olası sorun ortaya çıktığında ve bir arıza meydana geldiğinde BTHizmeti uyarılacaktır. Sorunlara anında müdahale edeceğiz ve çoğu durumda uzaktan çözülebilir.

Güvenlik
İnternet korsanları, virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar ağları savunmasız hale getirir. BTHizmeti, ortamınızı mobil cihazlardan PC’lere ve sunucuların kendilerine korumak için doğru güvenlik duvarları, spam filtreleri ve anti-virüs yazılımı kombinasyonunu kullanır. Yeni tehditlerin ortaya çıkmasını engelleyen güvenlik uyarılarını izleyeceğiz.

Yedekleme İzleme / Kurtarma
BTHizmeti, bir yedekleme protokolü oluşturmanıza ve ardından yedekleme işleminizi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Bir yedekleme başarısız görünüyorsa, sorunu çözmemiz için uyarılacağız. Hizmetler ve düşük maliyetli internet bant genişliği bunu yapmayı pratik hale getirdiğinden, yedeklemeler görüntü tabanlı, otomatikleştirilmiş ve veriler site dışında güvence altına alınmıştır.

Destek
BTHizmeti sadece bir telefon görüşmesi, kısa mesaj veya e-posta uzağınızda! Ağ kaynaklarınızın gece gündüz çalışır durumda olması gerektiğini biliyoruz.

Ağ Hizmetlerimiz şunları içerir….
Mimarlık ve Tasarım
Destek
Güvenlik
LAN’lar WAN’lar
Sanallaştırma
Kablolama
Kablosuz

Ücretsiz ağ analizi için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.