BThizmeti, bilgi güvenliği kapsamında şirketlerin verilerini ofis üretkenliğini etkileyebilecek, yasal sorumluluğu artırabilecek, müşteri güveninin kaybolmasına neden olabilecek ve daha pek çok saldırıya karşı korumak için proaktif, önleyici adımlar atmalarına yardımcı olur.

Kötü Amaçlı Yazılımları, Spam e-postaları, Kimlik Avını ve Daha Fazlasını Önleme

Günlük işler, ağları kötü amaçlı yazılımlara, istenmeyen e-postalara, kimlik avına, web sitesi indirmelerine ve virüslü USB sürücülere açık bırakır. Kurumsal verilere artık kayıp mobil cihazlardan kolayca erişilebilir. BTHizmeti, sürekli değişen tehditler hakkında bilgi sahibidir ve müşterilerinin verilerini teknoloji ve güvenlik stratejileriyle korumalarına yardımcı olur.

Olağanüstü Durum Kurtarma ve Yedeklemeler BThizmeti, yeni nesil güvenlik duvarları,internet filtresi, anti-virüs yazılımı, e-posta spam filtreleme, şifre politikaları, bilgisayar kilitleme, mobil cihaz yönetimi, misafir kablosuz ağlar gibi veri yedekliliği içeren çok katmanlı bir yaklaşım kullanarak kanıtlanmış Kurtarma ve Yedekleme stratejilerini takip eder.

Ücretsiz güvenlik analizi için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.